Hromadné detské akcie


Chata Kožiar je svojou polohou priam predurčená na organizovanie letných alebo zimných detských táborov, škôl v prírode, branných kurzov pre stredné školy, zimných lyžiarskych kurzov či iných podobných podujatí.

Chata je známa svojou vynikajúcou polohou, nachádza sa na úpätí južnej strany Západných Tatier, priamo pri vstupe do Žiarskej doliny. K chate vedie priama príjazdová cesta a v jej areáli sa nachádza veľké parkovisko vhodné pre osobné autá i autobusy. Približne 30 m od chaty je  autobusová zastávka. Horská služba má sídlo vzdialené od chaty asi 20 m. Neďaleko chaty je menšie lyžiarske stredisko Dolinky, ktoré pre našich hostí poskytuje výrazné zľavy na skipasy. V zimných mesiacoch tu nájdete vždy upravené bežecké trate. V letných mesiacoch je k dispozícii tenisový kurt a volejbalové ihrisko, ako aj detský svet pre najmenších s preliezačkami, hojdačkami a šmýkačkami.

Nakoľko máme dlhoročné skúsenosti s rekreáciou detí a mládeže, môžeme Vám garantovať spokojnosť a vysokú kvalitu ponúkaných služieb za výhodné ceny pre Vašich najmenších.


FaceBookPodporte nás na našich FaceBook stránkach. Ďakujeme.

Facebook


Napíšte námMeno:
E-mail:
Text:

ÚVOD   AKCIE   RELAX   GALÉRIA   REZERVÁCIA   KONTAKT   CENNÍK