Šport a Relax


        Pokiaľ máte chuť zabaviť sa aktívnym pohybom, je Vám k dispozícii viacúčelový tenisový kurt a volejbalové ihrisko

        Pre najmenších máme pripravené rôzne hojdačky či pieskovisko priamo pod obydlím lesných veveričiek, ktoré vedia vždy prekvapiť hrou zo šiškami. Vaše ratolesti sa môžu do sýta vybehať v areáli, ktorí je vsadený priamo do lesa. Pobyt v prostredí nášho areálu zanecháva blahodarne účinky na duši našich hostí. Úžasné ticho a pozorovanie nočnej oblohy Vám zabezpečí dokonalý spánok.

        Taktiež Vám zabezpečíme jazdu na koni, Rafting, Horského sprievodcu, Výcvik skialpinizmu. Žiarska dolina je centrom skialpinizmu na Slovensku. Pre vyznávačov tohto športu je v doline vyznačený skialpinistický areál.

 

Čo ponúka okolie

        Chata Kožiar sa nachádza v atraktívnom prostredí Západných Tatier. Nájdete tu veľa turistických chodníkov na celodenné túry ako aj cyklistických trás v lone Liptovskej prírody, ktoré sú vhodné aj pre menej zdatných turistov. V blízkosti sa nachádza aj jazdecký areál. Vo vzdialenosti 25km od Chaty sa nachádzajú dva Aquaparky, Bešeňová a Tatralandia s celoročnou prevádzkou. V okolí Liptova sa nachádza množstvo jaskýň najznámejšie sú Demänovská jaskyňa Slobody a Demänovská ľadová jaskyňa. Na svoje si prídu a vyznávači adrenalínových športov ako sú Raftovanie na divokej rieke, jazda na štvorkolkách či paradlaiding. Pre vyznávačov vodných športov je k dispozícii vodná nádrž Liptovská Mara. Pre oboznámenie sa z našou históriou si môžete odskočiť do múzea Liptovskej dediny – Pribilina alebo na nálezisko z doby železnej Havránok. V zimnom období sa môžete lyžiarsky vyžiť v miestnom Lyžiarskom stredisku Dolinky kde je Ski servis s požičovňou lyží. V neďalekej Demänovskej doline sa nachádza Lyžiarske stredisko Jasná. Stačí už len prísť a vyskúšať všetky možnosti, ktoré ponúka náš Liptovský región


FaceBookPodporte nás na našich FaceBook stránkach. Ďakujeme.

Facebook


Napíšte námMeno:
E-mail:
Text:

ÚVOD   AKCIE   RELAX   GALÉRIA   REZERVÁCIA   KONTAKT   CENNÍK